Dejte svůj lajk pro infolk.cz >>>
Co je Open Mic?

Open Mic je koncert zvláštního druhu zaměřený na originální tvorbu písničkářů. V hlavní roli je autorská píseň v jednoduché interpretaci člověka na pódiu. Na pódium může vstoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu.

Open Mic staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně, jako například Bob Dylan, Paul Simon nebo Richie Havens.

Obvykle se večery Open Mic pořádají v kavárně, čajovně nebo v baru, kde se na pódiu střídají hudebníci nebo zpěváci a hrají jednu až tři písničky. K dispozici je krátký přesně ohraničený čas a mikrofon, kterého se může zmocnit, kdokoli chce prezentovat své umění. OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj! Ať už se jedná o píseň, skladbu, recitativ. Během večera se může vystřídat klidně 10 nebo 30 účinkujících a mohou to být slavní a zkušení i začínající hudebníci. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se převážně skladby vlastní, zpívané v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Publikum tvoří přísedící v kavárně a pozvaní přátelé a známí.


Kulturní událost

Kontakt

openmic@infolk.cz

Přijď a hraj!

  • Koncert písničkářů.
  • Festival autorské tvorby.
  • Několik koncertů v jednom večeru.

Svěží kulturní zážitek v kavárně, čajovně nebo baru, kde se na pódiu vystřídá několik písničkářů s vlastní autorskou tvorbou.

Vystoupit může každý
a rozmanitost večera nabízí neopakovatelnou kulturní podívanou a autentický kontakt publika s neznámými i slavnými interprety. Chcete si zahrát? >>>

Místo konání?

Večery OPEN-MIC.cz se konají na více místech. Aktuální informace a program vždy v infolk kalendáři

Propojte se s námi

   Facebook         Bandzone         Twitter
Facebook | Bandzone | Twitter

infolk.cz >>>
OPEN-MIC.cz na vlastní oči

Pro písničkáře

Možnost krátkého veřejného vystoupení!
Tři písně, pódium a vnímavé publikum.
Nové kontakty, inspirace a příležitosti.

Pro posluchače

Unikátní příležitost spatřit neslýchané!
Živá kultura jako energetický koktejl pro všední dny. Objevy, zážitek, pohlazení.

Pro kavárny a kluby

Kulturní zážitek jako součást nabídky. Voda na mlýn stálým zákazníkům a oslovení nových. Oživení a věhlas.

Přidejte svůj lajk :-)

Facebook
Novinky | Kontakty | Tipy

OPEN-MIC.cz je iniciativou otevřeného prostoru infolk.cz. Podporujeme a rozvíjíme fenomén českého písničkářství a posouváme žánrové hranice. Vytváříme prostor pro živé setkání a propagaci autorských projektů. Vytváříme platformy pro vznik komunit a uměleckých skupin. Nechte se nadchnout a podpořte nás! >>>
infolk.cz
Nahoru